
Kindvriendelijke 5-sterren camping Nederland
- Urenlang speelplezier voor kinderen
- Uitgebreid aanbod aan activiteiten
- Gelegen in een prachtige natuurrijke omgeving

Kindvriendelijke 5-sterren camping Nederland
Vanzelfsprekend volgen ook wij de adviezen en richtlijnen van het RIVM om de verspreiding van het coronavirus zo veel mogelijk te beperken.
Blijf op de hoogte van alle informatie rondom het corona virus dat op ons park van belang is.
Je kunt blijven genieten van een compleet verzorgd afhaaldiner op ons park of haal jouw favoriete snacks af bij het Snackpunt.
Het Snackpunt is dagelijks van 17.00 uur tot 20.00 uur geopend voor het afhalen van maaltijden, friet, snacks, pizza’s en ijs.
Boek een plekje op het speciale Mattel Play! Veld, daar zit gedurende jullie hele verblijfsperiode entree tot Mattel Play! Sevenum bij inbegrepen!
Boek een plekje op het speciale Mattel Play! Veld, daar zit gedurende jullie hele verblijfsperiode entree tot Mattel Play! Sevenum bij inbegrepen!
Spelen, springen en genieten van heerlijk eten en drinken. Het kan allemaal binnen de deuren van het Fun & Entertainment Centrum Sevenum
Een kindvriendelijke 5-sterren camping in Nederland: dat is een perfecte omschrijving van camping De Schatberg! Gelegen in het prachtige Noord-Limburg, direct aan de snelweg is De Schatberg voor zowel Nederlanders als Duitsers goed bereikbaar. Op ons park is er genoeg te beleven voor het hele gezin en beleven zowel ouders als kinderen een onvergetelijke vakantie. Het park is kindvriendelijk ingericht, kinderen zullen zich hier geen moment vergeten. Voor jong én oud, voor iedereen is er genoeg te beleven. Kortom: De Schatberg is bij uitstek een kindvriendelijke 5-sterren camping in Nederland.
Tieners en (jong) volwassen kunnen tijdens hun vakantie bijvoorbeeld genieten van het zwembad met whirpool, de bowlingsbaan, paintballen, waterskiën, wakeboarden en nog veel meer… Ben je benieuwd? Ontdek wat er nog meer te doen is
Naast alle faciliteiten op ons park is er nog meer dan genoeg te beleven in de omgeving. Mocht het weer een keer wat minder zijn, dan kunnen de kinderen zich evengoed goed vermaken in het overdekte FEC Sevenum. In dit pand zijn er verschillende ruimtes waar jong én oud kunnen genieten van een leuke dag.
Voor kinderen tot ongeveer tien jaar is er de unieke binnenspeeltuin Mattel Play! Voor de iets oudere kinderen vanaf acht jaar is er The Portal Action House en The Portal Lasergame. In deze lasergame hal kunnen zelfs volwassene zich nog vermaken. Om de dag af te sluiten kan er gegeten worden bij het ABC Restaurant. Geniet van een all-inclusieve buffet van verschillende keukens, zoals Italiaans, Chinees, Amerikaans en nog véél meer!
Hebben jullie ook al zo’n zin een deze vakantie? Boek dan nu eenvoudig online een kampeerplaats of accommodatie. Mochten je graag meer weten over De Schatberg? Kijk dan vooral even rond op onze website of neem contact met ons op. Dit kan via +3177 467 7777 óf info@schatberg.nl.